WIE IS AREMIS?

Met een honderdtal talentvolle medewerkers en meer dan 20 jaar ervaring is AREMIS een toonaangevende Europese leverancier van advies, diensten en technologieën voor het beheer van vastgoed en de werkomgeving.

In een notendop …

Onze domeinen

Inleiding

AREMIS begeleidt u bij het beheer en de voortdurende optimalisatie van uw vastgoed, de werkplekken en uw facilitaire dienstverlening voor de gebouwen en haar gebruikers.

De werkomgeving is de op één na grootste uitgavenpost en is bovendien essentieel voor de motivatie en efficiëntie van uw medewerkers. Daarom verdient ze voldoende aandacht en betrouwbare, beproefde oplossingen. AREMIS helpt u om die te implementeren, zodat u zich elke dag in alle sereniteit op uw ontwikkeling kan concentreren.

Onze achtergrond

2017

Het nieuwe AREMIS logo

De AREMIS groep zet haar ontwikkeling voort met het uitdrukken van haar basis DNA. De baseline “Serenity Grows.” is het resultaat van een workshop met de AREMIS medewerkers. Zowel binnen AREMIS als bij onze klanten werken we elke dag aan meer sereniteit.

1993

1ste CAFM-implementaties

DBAssociates lanceert de 1ste ARCHIBUS-projecten op het Europese continent en voert CAFM (Computer Aided Facility Management) in, de grondslag van onze technologische activiteiten.

1995

Kantoor in Luxemburg

Na haar succesvolle 1ste projecten in het Groothertogdom Luxemburg richt DBAssociates er een filiaal op om er zijn lokale activiteiten te ontwikkelen.

1996

Kantoor in Parijs

DBAssociates opent een kantoor in Parijs en implementeert de 1ste ARCHIBUS-projecten in Frankrijk.

1998

1ste implementatie bij een Europese Instelling

Het Europees Ruimteagentschap consolideert het beheer van zijn vestigingen en lanceert de 1ste CAFM-toepassing in 4 landen: Duitsland, Frankrijk, Italië en Nederland.

1999

Kantoor in Lausanne

AREMIS begint haar activiteiten in Zwitserland wanneer DBAssociates een bedrijf in Lausanne overneemt. Onze klanten zijn vooraanstaande lokale en internationale bedrijven en instellingen.

2005

1ste wereldwijde implementatie

De bank UBS vraagt ons om haar "Global MIS for Facility Management" wereldwijd te implementeren, voor de optimalisatie van haar gebouwen- en ruimtebeheer in Europa, het VK, de VS en Asia-Pacific.

2010

Oprichting van de groep
AREMIS

De groep AREMIS wordt opgericht in het kader van een management buy-out, met 4 vestigingen: Brussel, Parijs, Lausanne en Luxemburg.

2014

> 45 miljoen m² beheerd

Momenteel wordt meer dan 45 miljoen m² beheerd door de consultants of de oplossingen van AREMIS, in Europa en de rest van de wereld.

2015

AREMIS laureaat voor de gazellen te brussel

In België is AREMIS in 2015 laureaat bij de snelst groeiende middelgrote bedrijven voor de regio Brussel.

2017 timeline image 1993 timeline image 1995 timeline image 1996 timeline image 1998 timeline image 1999 timeline image 2005 timeline image 2010 timeline image 2014 timeline image 2015 timeline image

2015

2017

1993

1995

1996

1998

1999

2005

2010

2014

België, Frankrijk, Luxemburg, Zwitserland en wereldwijd

Dankzij onze 4 vestigingen en ons partnernetwerk bieden we u een wereldwijde dienstverlening. We combineren aandacht voor de specifieke eigenschappen van elke lokale markt met wereldwijd opgedane ervaring en knowhow. AREMIS en zijn medewerkers zijn lid van verscheidene lokale of internationale verenigingen.

Meer dan 20 jaar ervaring

Onze expertise tot uw dienst

Uw AREMIS contactpersonen

Sangara Klespis

AREMIS Belgium
Managing Director
s.klespis@aremis.com

Hendrik Bollion

AREMIS Belgium
FM Development & Operations Manager
h.bollion@aremis.com

Régine Bruyère

AREMIS Belgium-Luxembourg
Senior Account Manager
r.bruyere@aremis.com

Bart D'heer

AREMIS Belgium
Account & Development Director
b.dheer@aremis.com

André Van Schel

AREMIS Belgium
IS Operations Manager
a.vanschel@aremis.com

Pierre Lusteau

AREMIS France
Director
p.lusteau@aremis.com

Pascal Vottier

Pascal Vottier

AREMIS France
Senior Consultant
p.vottier@aremis.com

Amaury de Saint Martin

Amaury de Saint Martin

AREMIS France
Sales Manager
a.desaintmartin@aremis.com

Franck De Montigny

AREMIS France
IS Operations Manager
f.demontigny@aremis.com

Thomas Fastenakel

AREMIS Group
Director Information Systems
t.fastenakel@aremis.com

Manuel Tang

AREMIS Group
Senior Consultant
m.tang@aremis.com

Fabienne Lecannuet

AREMIS Suisse
Business Development Manager
f.lecannuet@aremis.com

Florian Engesser

AREMIS Suisse
Area Manager
f.engesser@aremis.com

Vincent Glibert

AREMIS Suisse
Sales Consultant
v.glibert@aremis.com

Patrice Jaquier

AREMIS Suisse
Director
p.jaquier@aremis.com

Maxime Vanhamme

AREMIS Suisse
Director
m.vanhamme@aremis.com

Xavier Orts

AREMIS Group
Managing Director
x.orts@aremis.com

Bart Timmerman

AREMIS Group
Director
b.timmerman@aremis.com

Jean-Michel Kluft

AREMIS Group
Director - YARDI Consulting Services
jm.kluft@aremis.com

Réginald Thomas

AREMIS Group
Director
r.thomas@aremis.com

Axel Tasiaux

AREMIS Group
Director
a.tasiaux@aremis.com

Patrick Mets

AREMIS Group
Director Finance & Human Resources
p.mets@aremis.com

Nathalie Delande

AREMIS Belgium
HR Manager
n.delande@aremis.com

France De Lièvre

AREMIS Belgium
Accountant
f.delievre@aremis.com

Nathalie Chapron

AREMIS France
Responsable Administratif et Financier
n.chapron@aremis.com

Laura Chovelon

AREMIS Suisse
Finance & HR Officer
l.chovelon@aremis.com

Raad van Bestuur

Jean-Marie Greindl

Voorzitter van de Raad van Bestuur
jm.greindl@aremis.com

Stéphane Verbeeck

Bestuurder
s.verbeeck@aremis.com

Xavier Orts

Afgevaardigde bestuurder
x.orts@aremis.com

Jean-Michel Kluft

Bestuurder
jm.kluft@aremis.com

Réginald Thomas

Bestuurder
r.thomas@aremis.com

Patrick Mets

Directeur Finance & Human Resources (Observator)
p.mets@aremis.com

Bertrand Duzan

Observator (Frankrijk)
b.duzan@aremis.com

Bernard Haas

Observator (Frankrijk)
b.haas@aremis.com