WIE IS AREMIS?

Met een honderdtal talentvolle medewerkers en meer dan 20 jaar ervaring is AREMIS een toonaangevende Europese leverancier van advies, diensten en technologieën voor het beheer van vastgoed en de werkomgeving.

In een notendop …

Onze domeinen

Inleiding

AREMIS begeleidt u bij het beheer en de voortdurende optimalisatie van uw vastgoed, de werkplekken en uw facilitaire dienstverlening voor de gebouwen en haar gebruikers.

De werkomgeving is de op één na grootste uitgavenpost en is bovendien essentieel voor de motivatie en efficiëntie van uw medewerkers. Daarom verdient ze voldoende aandacht en betrouwbare, beproefde oplossingen. AREMIS helpt u om die te implementeren, zodat u zich elke dag in alle sereniteit op uw ontwikkeling kan concentreren.

Onze achtergrond

2019

Opening van ons kantoor in Zurich

Met deze 5e kantoor, AREMIS vervult de werkconcepten die reeds in plaats zijn in andere filialen, door het gebruik van de meeste technologisch geavanceerde co-working van de streek. De lokale aanwezigheid verstrekt ook de ondersteuning tegenover regionale en wereldwijde klanten.

1993

1ste CAFM-implementaties

DBAssociates lanceert de 1ste ARCHIBUS-projecten op het Europese continent en voert CAFM (Computer Aided Facility Management) in, de grondslag van onze technologische activiteiten.

1995

Kantoor in Luxemburg

Na haar succesvolle 1ste projecten in het Groothertogdom Luxemburg richt DBAssociates er een filiaal op om er zijn lokale activiteiten te ontwikkelen.

1996

Kantoor in Parijs

DBAssociates opent een kantoor in Parijs en implementeert de 1ste ARCHIBUS-projecten in Frankrijk.

1998

1ste implementatie bij een Europese Instelling

Het Europees Ruimteagentschap consolideert het beheer van zijn vestigingen en lanceert de 1ste CAFM-toepassing in 4 landen: Duitsland, Frankrijk, Italië en Nederland.

1999

Kantoor in Lausanne

AREMIS begint haar activiteiten in Zwitserland wanneer DBAssociates een bedrijf in Lausanne overneemt. Onze klanten zijn vooraanstaande lokale en internationale bedrijven en instellingen.

2005

1ste wereldwijde implementatie

De bank UBS vraagt ons om haar "Global MIS for Facility Management" wereldwijd te implementeren, voor de optimalisatie van haar gebouwen- en ruimtebeheer in Europa, het VK, de VS en Asia-Pacific.

2010

Oprichting van de groep
AREMIS

De groep AREMIS wordt opgericht in het kader van een management buy-out, met 4 vestigingen: Brussel, Parijs, Lausanne en Luxemburg.

2014

> 45 miljoen m² beheerd

Momenteel wordt meer dan 45 miljoen m² beheerd door de consultants of de oplossingen van AREMIS, in Europa en de rest van de wereld.

2015

AREMIS laureaat voor de gazellen te brussel

In België is AREMIS in 2015 laureaat bij de snelst groeiende middelgrote bedrijven voor de regio Brussel.

2017

Het nieuwe AREMIS logo

De AREMIS groep zet haar ontwikkeling voort met het uitdrukken van haar basis DNA. De baseline “Serenity Grows.” is het resultaat van een workshop met de AREMIS medewerkers. Zowel binnen AREMIS als bij onze klanten werken we elke dag aan meer sereniteit.

2017 timeline image 1993 timeline image 1995 timeline image 1996 timeline image 1998 timeline image 1999 timeline image 2005 timeline image 2010 timeline image 2014 timeline image 2015 timeline image 2017 timeline image

2017

2019

1993

1995

1996

1998

1999

2005

2010

2014

2015

België, Frankrijk, Luxemburg, Zwitserland en wereldwijd

Dankzij onze 4 vestigingen en ons partnernetwerk bieden we u een wereldwijde dienstverlening. We combineren aandacht voor de specifieke eigenschappen van elke lokale markt met wereldwijd opgedane ervaring en knowhow. AREMIS en zijn medewerkers zijn lid van verscheidene lokale of internationale verenigingen.

Meer dan 25 jaar ervaring

Onze expertise tot uw dienst

Uw AREMIS contactpersonen

AREMIS Groep

Xavier Orts
Xavier Orts

Xavier Orts

AREMIS Groep
Chief Executive Officer
x.orts@aremis.com

Thomas Fastenakel
Thomas Fastenakel

Thomas Fastenakel

AREMIS Groep
Director Information Systems
t.fastenakel@aremis.com

Bart Timmerman
Bart Timmerman

Bart Timmerman

AREMIS Groep
Director
b.timmerman@aremis.com

Réginald Thomas
Réginald Thomas

Réginald Thomas

AREMIS Groep
Director
r.thomas@aremis.com

Axel Tasiaux
Axel Tasiaux

Axel Tasiaux

AREMIS Groep
Director
a.tasiaux@aremis.com

Coralie Nana
Coralie Nana

Coralie Nana

AREMIS Groep
Financial Controller
c.nana@aremis.com

Stanislas Leroy
Stanislas Leroy

Stanislas Leroy

AREMIS Groep
CFA
s.leroy@aremis.com

Christine Kastoun
Christine Kastoun

Christine Kastoun

AREMIS Groep
Directrice Talent Management
c.kastoun@aremis.com

AREMIS Belgïe

Régine Bruyère
Régine Bruyère

Régine Bruyère

AREMIS Belgïe
Senior Account Manager
r.bruyere@aremis.com

Mattias Foubert
Mattias Foubert

Mattias Foubert

AREMIS Belgïe
Practice Leader
m.foubert@aremis.com

Bart D'heer
Bart D'heer

Bart D'heer

AREMIS Belgïe
Director
b.dheer@aremis.com

Vincent Glibert
Vincent Glibert

Vincent Glibert

AREMIS Belgïe
Senior Consultant
v.glibert@aremis.com

Simon Gautry
Simon Gautry

Simon Gautry

AREMIS Belgïe
Practice Leader
s.gautry@aremis.com

Maxime Vanhamme
Maxime Vanhamme

Maxime Vanhamme

AREMIS Belgïe
Information Security Officer
m.vanhamme@aremis.com

Celine Ferreira Maia
Celine Ferreira Maia

Celine Ferreira Maia

AREMIS Belgïe
Marketing junior officer
c.ferreiramaia@aremis.com

AREMIS Frankrijk

Pierre Lusteau
Pierre Lusteau

Pierre Lusteau

AREMIS Frankrijk
Director
p.lusteau@aremis.com

Pascal Vottier
Pascal Vottier

Pascal Vottier

AREMIS Frankrijk
Senior Consultant
p.vottier@aremis.com

Amaury de Saint Martin
Amaury de Saint Martin

Amaury de Saint Martin

AREMIS Frankrijk
Sales Manager
a.desaintmartin@aremis.com

Franck De Montigny
Franck De Montigny

Franck De Montigny

AREMIS Frankrijk
IS Operations Manager
f.demontigny@aremis.com

Jean-Michel Kluft
Jean-Michel Kluft

Jean-Michel Kluft

AREMIS Frankrijk
Director
jm.kluft@aremis.com

Manuel Tang
Manuel Tang

Manuel Tang

AREMIS Frankrijk
Senior Consultant
m.tang@aremis.com

Sophie Leonard
Sophie Leonard

Sophie Leonard

AREMIS Frankrijk
Practice Leader PWO
s.leonard@aremis.com

Antoine Buguel
Antoine Buguel

Antoine Buguel

AREMIS Frankrijk
Practice Leader YARDI
a.buguel@aremis.com

AREMIS Zwitserland

Florian Engesser
Florian Engesser

Florian Engesser

AREMIS Zwitserland
Area Manager
f.engesser@aremis.com

Laura Chovelon
Laura Chovelon

Laura Chovelon

AREMIS Zwitserland
Area Manager
l.chovelon@aremis.com

Frédéric Cornu
Frédéric Cornu

Frédéric Cornu

AREMIS Zwitserland
Practice Leader
f.cornu@aremis.com

Lum Osmani
Lum Osmani

Lum Osmani

AREMIS Zwitserland
Sales and BizDev Manager
l.osmani@aremis.com

Danaée Keller
Danaée Keller

Danaée Keller

AREMIS Zwitserland
Marketing Officer
d.keller@aremis.com

AREMIS Luxemburg

Axel Tasiaux
Axel Tasiaux

Axel Tasiaux

AREMIS Luxemburg
Director
a.tasiaux@aremis.com

Corinne Jungling
Corinne Jungling

Corinne Jungling

AREMIS Luxemburg
Senior Project Manager
c.jungling@aremis.com

AREMIS Support Team

Nathalie Delande
Nathalie Delande

Nathalie Delande

AREMIS Belgïe
HR Manager
n.delande@aremis.com

France De Lièvre
France De Lièvre

France De Lièvre

AREMIS Belgïe
Accountant
f.delievre@aremis.com

Nathalie Chapron
Nathalie Chapron

Nathalie Chapron

AREMIS Frankrijk
Finance & HR manager
n.chapron@aremis.com

Charles Venouil
Charles Venouil

Charles Venouil

AREMIS Zwitserland
HR & Finance Coordinator
c.venouil@aremis.com

Raad van Bestuur

Jean-Marie Greindl

Voorzitter van de Raad van Bestuur
jm.greindl@aremis.com

Xavier Orts

Afgevaardigde bestuurder
x.orts@aremis.com

Jean-Michel Kluft

Bestuurder
jm.kluft@aremis.com

Réginald Thomas

Bestuurder
r.thomas@aremis.com

Bart Timmerman

Bestuurder
b.timmerman@aremis.com

Tamas Polster

Bestuurder
 

Olivier Vangrunderbeek

Bestuurder